czČesky

cz
Česky
en
English
sk
Slovensky
pl
Polski

Naše technologieZjistěte více o technologiích které posouvají naše klienty vpřed.

Evie.cz

Evie.cz je moderní e-shopové řešení. Naše řešení vyniká snadnou správou celého e-shopu, jednoduchostí a vysokou provozní rychlostí. Nejedná se pouze o redakční systém pro správu e-shopu. S Evie.cz jste schopni si vytvořit svůj vlastní e-shop během chvíle. A to na základě existujících šablon, které můžete upravovat a měnit v rámci možností systému Evie. V neposlední řadě nemusíte řešit hosting a provoz e-shopu.

Také Vám můžeme vytvořit jedinečný e-shop na míru. Naše řešení umožňuje implementaci různých funkcí a neomezený počet úprav e-shopu. Zkrátka jsme schopni vytvořit Vám e-shop dle Vašich představ. Každý e-shop je automaticky doplňován o nové funkce a je garantován dlouhodobou podporou a snadnou aktualizací obsahu i vzhledu.

Jedná se o zcela nové řešení Vašeho e-shopu. Zjistěte více na Evie.cz, nebo nás kontaktujte.

Přejít na Evie.cz

Webcore

Naše vlastní webové jádro. WEBCORE je pokročilé řešení pro vývoj a provoz webu odlišné od WordPressu a ostatních webových řešení. Naše weby mimo jiné disponují vysokou rychlostí, vícejazyčností, možností přesného designu na míru a podporou více domén.

WEBCORE slouží pro realizaci webových stránek, blogů a moderních webových aplikací které kladou důraz na kvalitní zpracování. Všechny patřičné náležitosti řešíme do hloubky. Od moderního designu s podporou různých typů zařízení, přes kvalitní obsah a zdrojový kód, až po hosting a nastavení domén.

Naše unikátní řešení garantuje rychlý provoz, dlouhodobou podporu a neomezenou možnost evoluce Vašeho webu, nebo webové aplikace. Také se nemusíte o nic starat, všechny náležitosti ve spojitosti s vývojem, nastavením, provozem a úpravou obsahu za Vás vyřešíme.

B2B

Technologie pro provoz B2B firemních portálů je náročná kapitola se kterou Vám rádi pomůžeme. Naše řešení firemního B2B portálu lze zcela přizpůsobit Vašim požadavkům v oblasti designu, obsahu i funkcionalit. B2B řešení je možné propojit s různými aplikacemi a systémy a snadno tak spravovat zákazníky, jejich ceny, sortiment i objednávky.

Jedná se o pokročilou technologii, která je odpovědí pro Vaše B2B. Řešení je navrženo tak, aby bylo maximálně kompatibilní s aplikacemi třetích stran a bylo možné propojit B2B například s Vašim firemním softwarem.